9 mai 2012

If someone asks

" Gdyby ktoś zapytał mnie czym jest dla mnie szczęście, to dziś bez wahania odpowiedziałabym: być sobą. Mieć możliwość funkcjonowania wśród ludzi w zgodzie z tym, co naprawdę kołacze mi się w głowie i w sercu. Poza tym najcudowniejsze momenty szczęścia przytrafiają się niespodziewanie i mają wiele wspólnego z prostą radością. Widzisz jakąś piękną chmurę na niebie, psa, który biega jak oszalały po trawniku (...) ". - M. Domagalik

Uwielbiam takie spacery w piekna pogode. Staram sie wtedy nie myslec o niczym i delektowac chwila. Nabrac sil na starcie z codziennoscia. Jak tu nie wierzyc, ze swiat jest piekny?

J'adore les jours quand il fait beau et ou l'on peut se promener et profiter de ce beau temps! J'essaye de ne penser à rien d'autre que tout simplement à chérir chaque instant. Accumuler des forces pour faire face à tout ce qui se passe autour de nous. Comment ne pas croire que le monde est, après tout, magnifique à des moments comme celui - ci?

I love days like this, when the weather is perfect for a little walk and I can enjoy it ! I try to not think about anything else than living the moment. I need to get some strenght for other days to face what's surrounding me. Sometimes it's so hard to look up to the future with hope and optimism. However, how do not believe in wonderful world at the moment like this?

Szczęście zakłada, że nie chcemy widzieć świata takim, jakim jest " . -  Eric Emmanuel Schmitt 
2 commentaires:

  1. Ce commentaire a été supprimé par un administrateur du blog.

    RépondreSupprimer
  2. ale jesteś śliczna :) You are so beautiful :)

    RépondreSupprimer